Od czego zależy cena plisy?

W sklepie internetowym Plisyonline24.pl oferujemy plisy na wymiar. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową rolet plisowanych które klient sam montuje u siebie w domu. Przed montażem jednak należy dokonać pomiaru okien, wybrać tkaninę, dodatki i złożyć zamówienie. Klienci przeglądający nasz katalog często zastanawiają się od czego zależy cena plisy?Podstawowym elementem ceny jest rodzaj materiału i jego rozmiar. Nasz system sprzedażowy automatycznie oblicza plisę po wybraniu konkretnego rodzaju tkaniny i wprowadzeniu wymiarów.

A zatem cena zależy od tego jaki materiał wybierzesz i jak dużą plisę potrzebujesz. Ale czym różnią się materiały? Wszystkie charakteryzuje kilka wspólnych cech - wszystkie nasze "rolety harmonijkowe" są złożone w harmonijkę o tych samych rozmiarach - każda zakładka ma 20mm szerokości. Poza tym wszystkie nasze żaluzje plisowane nadają się do prania.

Niektóre z materiałów posiadają warstwę teflonową która jest hydrofobowa i zapobiega plamom. Inne tkaniny są pokryte masą perłową która odbija promienie słoneczne zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza. Tkaniny różnią się też strukturą, wzorem i grubością materiały. Oferujemy również plisy blackout które nie przepuszczają światła słonecznego i sprawdzają się idealnie w sypialni.

Kolekcja Flair i część kolekcji Camouflage przypomina firanki - są to bardzo cienkie, prześwitujące plisy. Jednak materiał mimo delikatnego wyglądu jest trwały i solidny.

Wracając do tematu ceny plis, ma na nią wpływ również to jakie dodatki dobierzemy oraz na jaki sposób montażu się zdecydujemy. Wśród dodatków obecnie oferujemy listwy aluminiowe w różnych kolorach - również pokryte okleiną drewnopodobną. Spośród opcji można wybrać także dodatkowe prowadzenie żyłkowe, które naciąga dodatkowo plisę i jest rekomendowane do okien dachowych.

Standardowy sposób montażu do listew przyszybowych nie jest dodatkowo płatny. Natomiast montaż bezinwazyjny i montaż do okien trójszybowych gdzie listwa przyszybowa ma mniej niż 12mm szerokości, jest związane z dopłatą.

Wszelkie informacje o cenach i dopłatach są widoczne na kartach produktu. Wypełniając formularz zamówieniowy jesteśmy na bieżąco informowani o aktualnej cenie plisy.

Dodaj komentarz