Uwaga - Wszystkie zamówienia złożone między 06.01.2021 a 20.01.2021 będą realizowane od 21.01.2021

Plisy okienne idealnym rozwiązaniem do domu i biura

Nadmierne nasłonecznienie salonu lub sypialni jest bardzo uciążliwe dla domowników. Na szczęście dzięki odpowiedniej oprawie okiennej z łatwością można zadbać o komfort korzystania z danego wnętrza. Świetnym rozwiązaniem mogą okazać się plisy okienne, które pomogą zapanować intensywnością nasłonecznienia. Warto podkreślić, że są one doskonałym wyborem nie tylko do domu, ale także do biura.

Zadbaj o komfortowy wypoczynek

Poobiednia drzemka lub relaks przed telewizorem mogą zostać zakłócone przez przedostające się do pokoju promienie słońca. Dzięki nowoczesnym plisom okiennym z łatwością można zadbać o odpowiednie warunki do popołudniowego odpoczynku. Większość dostępnych modeli podlega regulacji, co pozwala dostosować zaciemnienie do aktualnych potrzeb. Plisy okienne są także dobrym rozwiązaniem podczas upału. Ponieważ ograniczają ilość przedostających się do pokoju promieni słonecznych, pomagają utrzymać optymalną temperaturę w pomieszczeniu.

Plisy okienne idealnym wyborem do biura

Oprawa okienna odgrywa znamienną rolę w każdym biurze – to dzięki nowoczesnym osłonom można zadbać o komfortową atmosferę sprzyjającą utrzymaniu koncentracji. Plisy okienne znakomicie sprawdzają się w swojej roli, zapewniając optymalne zaciemnienie. Dzięki nim nadmierne nasłonecznienie nie będzie utrudnieniem podczas pracy przed komputerem lub przy uzupełnianiu biurowej dokumentacji. Również w biurze ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury powietrza, a plisy znacznie ograniczą intensywność nagrzewania się pomieszczenia podczas uciążliwych upałów.

Plisy Okienne Allegro


Atrakcyjna aranżacja wnętrza

Funkcjonalne plisy okienne nie tylko bardzo dobrze chronią przed słońcem, ale jednocześnie są stylowym dodatkiem do wnętrza. Z ich pomocą można znacznie uatrakcyjnić wystrój salonu, jadalni czy pomieszczenia biurowego. Z myślą o utrzymaniu klasycznej aranżacji warto zwrócić uwagę na plisy utrzymane w tonacji:

  • beżu,

  • grafitu,

  • ciemnej zieleni,

  • błękitu,

  • bieli.

Amatorzy nowoczesnego wystroju również znajdą coś dla siebie. Producenci plis okiennych zapewniają bardzo szeroki wybór kolorystyki, co pozwala idealnie dopasować konkretny wariant do charakteru wnętrza. W awangardowo urządzonych pomieszczeniach bardzo dobrze odnajdą się propozycje utrzymane w żółtym, pomarańczowym, fioletowym lub czerwonym kolorze. Sympatycy niebanalnych rozwiązań aranżacyjnych mogą sięgnąć po plisy w intensywnych tonacjach, które pomogą ożywić całe wnętrze.

Funkcjonalne i estetyczne atuty sprawiają, że plisy okienne cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku.

Dodaj komentarz